İNCEDOĞAN - DST POOL


Değerli Dostlarımız,


Öncelikle şahsım adına, 26 yıl önce sektörümüze kıymetli babam Sayın Mehmet İNCEDOĞAN tarafından kazandırılan İNCEDOĞAN markasının 2.kuşak yönetimini devralmanın heyecan ve onurunu yaşamaktayım.


Birçok dostumuzla şahsen tanışmamız çok eski yıllara dayanmaktadır; ancak şimdi önümüzde yeni bir dönem ve yeniden yazılacak başarı öyküleri mevcuttur. Yeni dönemin en önemli meyvesi, İNCEDOĞAN olarak geniş vizyon temellerine oturtarak kurduğumuz DST POOL markasıdır. Geçmiş yıllarda POSEIDON markasıyla tanıdığınız ürünlerimiz, 2018 yılı itibariyle imaj yenilemiş ve çok daha kalıcı olacağına yürekten inandığımız bir kalite anlayışıyla sizlere sunulmaktadır.


Ulusal ve uluslararası platformda, geniş bir pazarlama ağıyla, DST POOL ürünlerini kısa zamanda havuz sektörüne tanıttık ve tanıtmaya devam ediyoruz.


Yeni markamızla projelerinizde, DST DREAM FİLTRELER, DST & IML POMPALAR, DST HAVUZ AYDINLATMALARI, DSTeam MAKİNA DAİRELERİ, DST


F-1 PVC HIZLI YAPIŞTIRICILAR, DST ISI EŞANJöRLER ve dahası ile yer almayı hedeflemekteyiz.


İNCEDOĞAN'ın 26 yıllık geçmişindeki başarısında en büyük pay hiç şüphesiz siz değerli dostlarımızındır. Gelecek te elbette bu doğrultuda şekillenecek ve sizlerle kurduğumuz bu köklü aileyi daha da büyüterek yola devam edeceğiz. Bu ailenin en büyük farkı ise ticari temellere dayalı ilişkinin tam aksine dostluk ve samimiyet üzerine kurulu bir ticari ilişki anlayışıdır.


Tüm bu hedefler doğrultusunda 2018 sezonunun sektörümüze ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, siz değerli dostlarımıza işlerinde başarılar, yaşamlarında sağlık ve afiyetler temenni ediyorum.


Saygılarımla;


Koray İNCEDOĞAN

İNCEDOĞAN HAVUZ / YÖN.KUR.BŞK. VEKİLİ

DST POOL / YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Pictured:

İncedoğan

İNCEDOĞAN

Kurumsal

1991 Yılında kurulan İNCEDOĞAN; yüzme havuzu ve sauna sektörüne hizmet veren bir kuruluştur.

Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firma, kuruluşundan bu yana pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Devamını Oku

ÜRÜNLER

YÜZME HAVUZLARI
YÜZME HAVUZU EKİPMANLARI
SPA & SAUNA
YAPI KİMYASALLARI
POOL GLASS
PVC Boru ve Ek Parçaları
HAVUZ KİMYASALLARI
SÜS HAVUZU

E-KATALOG

Ürün & Fiyat Kataloğumuz

İNCEDOĞAN kalitesini ve hizmetlerinin öne çıkan özelliklerini görüntülemek için tıklayınız.